ریپورتاز

گروه پارس ترجمه با هدف ارائه خدمات ترجمه متون تخصصی الکترونیکی و بصورت غیر حضوری جهت سهولت شما مشتریان عزیز در دسترسی به بهترین خدمات ترجمه مقاله تخصصی در کمترین زمان ممکن و بدون حضور فیزیکی در سال 1389 تشکیل گردید. مجموعه ما متشکل از بهترین مترجمین داخلی و خارجی در زمینه های تخصصی و غیرتخصصی که هرکدام در زمینه خود بهترین می باشند جهت ارائه خدمات ترجمه به تمام افراد در اقصی نقاط کشور می باشد. بحمدالله با توجه بازخوردهای دریافتی از شما مشتریان عزیز که حاکی از 89% رضایت از عملکرد ما بوده متوجه شده ایم که در امر رسالت خود موفق بوده ایم.

پارس ترجمه

کاربران و مشتریان محترمی که پارس ترجمه را برای انجام پروژه های ترجمه انتخاب کرده اند درخواست میشود که به نکات زیر توجه فرمایند:

* ترجمه ها در بالاترین سطح ممکن در هر پلن انجام میشود و جزئیات هر پنل نیز در صفحه اصلی سایت موجود می باشد.

* مشتریان عزیز باید توجه فرمایید که برای ارسال پروژه و متن باید ابتدا در سایت به صورت رایگان عضو شوید ، پس از موفقیت آمیز بودن عضویت پیامکی از سمت سایت مبنی بر عضویت شما دریافت می کنید ترجمه متون تخصصی عمران.

* سپس وارد پنل کاربری خود شوید و از قسمت ارسال پروژه ، متن خود را ارسال کرده ، لازم به ذکر است که پس از انتخاب پنل درخواستی شما ، سفارش شما به فاصله 15 دقیقه تا 2 ساعت بعد تعیین قیمت میشود و از طریق سایت نیز پیامک مبنی بر قیمت گذاری سفارش شما ارسال میشود ترجمه فوری.

* پس از قیمت گذاری و تایید ان توسط شما ، شما باید مبلغ ترجمه را به یکی از حساب های سایت که اطلاعات حساب ها در ابتدای صفحه اصلی سایت قرار داده شده واریز نمایید و سپس با فشردن دکمه پرداخت در فاکتور پروژه تان شماره فیش و اطلاعات پرداخت را وارد نمایید.

* ترجمه شما در زمان اعلام شده آماده می باشد و پس از ارسال ترجمه توسط مترجم برای شما پیامکی مبنی بر آماده بودن ترجمه شما ارسال میشود و شما نیز به راحتی می توانید با ورود به پنل خود ، ترجمه متن خود را دانلود کنید ترجمه فوری.

نکته مهم: ترجمه های بالای 200 هزار تومان در دوقسط قابل پرداخت هستند و ترجمه های زیر 200 هزار تومان باید در ابتدای کار تسویه شود.

تیم پارس ترجمه تمام تلاش خود را برای فراهم کردن محیطی ساده و راحت و کار آمد برای ترجمه متون،مقالات و پروژه های تخصصی و عمومی شما کرده است و به شما اطمینان داده میشود که ترجمه شما در بالاترین سطح ممکن انجام شود و این نیز بخاطر به کارگیری مترجمین کارآمد و فارغ التحصیلان ترجمه مقاله در رشته های تخصصی می باشد. موفق باشید

12 Nov 2017